Sündmused Vanasadamas

The Tall Ships Races

11.-14. juuli 2024

Tallinna linn võõrustab ja korraldab 2024. aastal Tall Ships Races purjeregatti. Suur ja erakordne merepidu toimub 11.–14. juulini Lennusadamas, Noblessneri sadamas ja Vanasadamas ning pakub palju emotsioone ja ettevõtmisi nii maal kui merel. Tall Ships Races on Euroopa suurim ning pikkade traditsioonidega purjeõppelaevade regatt, mis toob Tallinna kolme sadamasse üle 50 suure purjelaeva.

Nelja päeva jooksul saab külastada purjelaevu, kuulata Eesti parimaid artiste ja võtta osa tegevustest maal ja merel.

Tallinna Merepäevad

11.-14. juuli 2024

Tallinna merepäevad – see on Eesti suurim mere- ja perepidu. Tallinna merepäevad on aastatepikkuse traditsiooniga, mitmekülgne ja meeleolukas merefestival. Merepäevade festivalimelust saavad osa nii suured kui ka väikesed külastajad – pealinna saabuvad uudistamiseks ja lahesõitudeks külalislaevad ning sadamate vahel liigub meretakso, esinevad Eesti parimad artistid ja sadamates on nii elamus- kui spordiprogramm. UNESCO muusikalinn Tallinn pakub merepäevade raames erilisi muusikalisi elamusi.

Tallinna merepäevi korraldab Tallinna linn koostöös Tallinna Sadama, Eesti Meremuuseumi, Noblessneri ja mitmete teiste partneritega.